  PIC16C63T-20E SO Datasheet PDF File
Description 20 CONTACT(S), MALE, STRAIGHT TWO PART BOARD CONNECTOR, SOLDER
28 CONTACT(S), MALE, STRAIGHT TWO PART BOARD CONNECTOR, SOLDER
File Size 134.01K  /  2 Page
View it Online
Download Datasheet
HUA FENG CIRCUIT
AGILENT TECHNOLOGIES INC
Agilent(Hewlett-Packard)
Description 1 CHANNEL LOGIC OUTPUT OPTOCOUPLER
High CMR, High Speed TTL Compatible Optocouplers
File Size 161.48K  /  20 Page
View it Online
Download Datasheet
Merrimac Industries, Inc.
Description Analog IC
I&Q NETWORKS
File Size 103.28K  /  1 Page
Part No. 5004-120E 5004-5102F
Description 20 CONTACT(S), FEMALE, RIGHT ANGLE TWO PART BOARD CONNECTOR, SOLDER, RECEPTACLE
102 CONTACT(S), FEMALE, RIGHT ANGLE TWO PART BOARD CONNECTOR, SOLDER, RECEPTACLE
File Size 145.81K  /  2 Page
    JAPAN AVIATION ELECTRONICS INDUSTRY LTD
Part No. JC20EJ-FSHH-S
Description 68 CONTACT(S), FEMALE, PCMCIA CONNECTOR
File Size 29.19K  /  1 Page
    PH1214-20EL
Tyco Electronics
Rhopoint Components, Ltd.
Part No. PH1214-20EL
Description Radar Pulsed Power Transistor, 20W, 2ms Pulse, 10% Duty 1.2 - 1.4 GHz
Radar Pulsed Poewr Transistor20W 雷达脉冲Poewr晶体管,20