  PIC16C66-20I SP Datasheet PDF File
Central Semiconductor, Corp.
Central Semiconductor Corp.
Description CAP 0.039UF 16V 10% X7R SMD-0805 TR-7 PLATED-NI/SN 600 V, 10 A, 4 QUADRANT LOGIC LEVEL TRIAC, TO-220AB
ISOLATED TAB TRIAC 10 AMP
Leaded Thyristor TRIAC
File Size 104.84K  /  2 Page
View it Online
Download Datasheet
HUA FENG CIRCUIT
Description ISOLATED RAB TRIAC 16 AMP 600 V, 16 A, 4 QUADRANT LOGIC LEVEL TRIAC, TO-220AB
ISOLATED RAB TRIAC 16 AMP 400 V, 16 A, 4 QUADRANT LOGIC LEVEL TRIAC, TO-220AB
ISOLATED RAB TRIAC 16 AMP 200 V, 16 A, 4 QUADRANT LOGIC LEVEL TRIAC, TO-220AB
ISOLATED RAB TRIAC 16 AMP 800 V, 16 A, 4 QUADRANT LOGIC LEVEL TRIAC, TO-220AB