  PIC16C63T-10E SO Datasheet PDF File
    NEWBRIDGE MICROSYSTEMS
Part No. CA82C54-10ED
Description 3 TIMER(S), PROGRAMMABLE TIMER, CDIP24
File Size 731.93K  /  14 Page
View it Online
Download Datasheet
HUA FENG CIRCUIT
    Sanyo Electric Co.,Ltd.
SANYO[Sanyo Semicon Device]
Description 10A Bidirectional Thyristor
File Size 103.06K  /  3 Page
View it Online
Download Datasheet
    SANYO[Sanyo Semicon Device]
Sanyo Electric Co.,Ltd.
Part No. DLM10B DLM10C DLM10E DLM10
Description    1.0A Ultrahigh-Speed Rectifier
LED Bulb Replacement; Color:Cold White; Lens Color:Clear; Luminous Intensity (MSCP):14000; Voltage Rating:12VDC; Forward Current:20mA; Forward