  PIC16C67-10E L Datasheet PDF File
    SANYO[Sanyo Semicon Device]
Sanyo Electric Co.,Ltd.
Part No. DLM10B DLM10C DLM10E DLM10
Description    1.0A ULtrahigh-Speed Rectifier
LED BuLb RepLacement; CoLor:CoLd White; Lens CoLor:CLear; Luminous Intensity (MSCP):14000; VoLtage Rating:12VDC; Forward Current:20mA; Forward