  PIC16C67-10E P Datasheet PDF File
    SANYO[Sanyo Semicon Device]
Sanyo Electric Co.,Ltd.
Part No. DLM10B DLM10C DLM10E DLM10
Description &nbsP;&nbsP;&nbsP;1.0A Ultrahigh-SPeed Rectifier
LED Bulb RePlacement; Color:Cold White; Lens Color:Clear; Luminous Intensity (MSCP):14000; Voltage Rating:12VDC; Forward Current:20mA; Forward