  PIC16C63T-10E SO Datasheet PDF File
    SIEMENS A G
Part No. CLY32-10ES
Description C BAND, GaAs, N-CHANNEL, RF SMALL SIGNAL, MESFET
File Size 207.83K  /  9 Page
View it Online
Download Datasheet
HUA FENG CIRCUIT
    List of Unclassifed Man...
Part No. RH-100M RH-100ML RH-10E RH-10E4
Description PRECISION TYPE METAL CLAD RESISTORS
File Size 1,228.23K  /  2 Page
View it Online
Download Datasheet
    10ELS6
Nihon Inter Electronics, Corp.
ETC
Part No. 10ELS6
Description Coaxial Cable; Coaxial RG/U Type:59; Impedance:75ohm; Conductor Size AWG:20; No. Strands x Strand Size:SOlid; Jacket Material:Polyvinylchloride (PVC); Leaded Process Compatible:Yes RoHS Compliant: Yes 0.77 A, 600 V, SILICON, SIGNAL DIODE
File Size 23.62K  /  2 Page
    GULF SEMI
Part No. SB10EQ
Description Schottky Pack: R-1
File Size 419.15K  /  3 Page
    10ELS1
List of Unclassifed Manufacturers
Nihon
ETC[ETC]
Electronic Theatre Controls, Inc.
Part No. 10ELS1
Description FRD
CONN POWER SOCKET 4ROW 8POS SLD
    BA-10E1UD
BRIGHT LED ELECTRONICS CORP
Part No. BA-10E1UD
Description hi-eff red chips, which are made from GaAsP on GaP substrate.
File Size 191.20K  /  3 Page
Part No. 10EJT1
Description 10A, 120/250VAC, MALE, MAINS POWER CONNECTOR, SOLDER
File Size 41.17K  /  1 Page
    Nell Semiconductor Co.,...
Part No. D4310E
Description High voltage ratings up to 3000V