  PIC16C63T-20I SO Datasheet PDF File
Microchip Technology, Inc.
Microchip Technology Inc.
Description 8-Bit CMOS Microcontrollers with A/D Converter 8位CMOS微控制器A / D转换
8-Bit CMOS Microcontrollers with A/D Converter 8位CMOS微控制器与A / D转换
Photoelectric SenSOr; SenSOr Input Type:Optical; Sensing Range Max:400mm; SenSOr Output:NPN; Switch Terminals:Cable; Output Type:Transistor; Sensing Mode:Diffuse; SenSOr Housing:Cylindrical
PHOTO DR PL M18 PNP NO NC,PLG
PHOTO RR PL M18 NPN NO NC,PLG
I/O PB
MB 18C 18#20 PIN RECP
File Size 1,324.62K  /  124 Page
View it Online
Download Datasheet
HUA FENG CIRCUIT
Description 8-BIT, OTPROM, 20 MHz, RISC MICROCONTROLLER, PDSO20
8-BIT, OTPROM, 4 MHz, RISC MICROCONTROLLER, PDIP18