  PIC16C67-10E PT Datasheet PDF File
    DSK10E DSK10E-BT
Sanyo Semicon Device
Part No. DSK10E DSK10E-BT
Description 1 A, 400 V, SILICON, SIGNAL DIODE
1.0A Power Rectifier