  PIC16C66-20E SP Datasheet PDF File
Microchip Technology, Inc.
Microchip Technology Inc.
Description 8-Bit CMOS Microcontrollers with A/D Converter 8位CMOS微控制器A / D转换
8-Bit CMOS Microcontrollers with A/D Converter 8位CMOS微控制器与A / D转换
Photoelectric Sensor; Sensor Input Type:Optical; Sensing Range Max:400mm; Sensor Output:NPN; Switch Terminals:Cable; Output Type:Transistor; Sensing Mode:Diffuse; Sensor Housing:Cylindrical
PHOTO DR PL M18 PNP NO NC,PLG
PHOTO RR PL M18 NPN NO NC,PLG
I/O PB
MB 18C 18#20 PIN RECP
File Size 1,324.62K  /  124 Page
View it Online
Download Datasheet
HUA FENG CIRCUIT
    Microchip
File Size 1,903.89K  /  184 Page
View it Online
Download Datasheet
Bel Fuse Inc.
Description NON-ISOLATED DC/DC CONVERTERS
File Size 464.51K  /  26 Page
Description ENCODER OPTICAL
File Size 58.86K  /  2 Page
    20ET1 20ET6
Tyco Electronics
TE Connectivity Ltd
Part No. 20ET1 20ET6
Description &nbSP;&nbSP;&nbSP;High Performance RFI Power Line Filters for Switching Power Supplies
File Size 226.61K  /  4 Page
    Ironwood Electronics
Description Analog IC 模拟IC
File Size 76.23K  /  1 Page
Part No. ACPL-P480-520E
Description 1 CHANNEL LOGIC OUTPUT OPTOCOUPLER ROHS COMPLIANT, SOP-6
File Size 244.58K  /  8 Page
    EOLR-1 PR-3 PR-1 PR-2 R-10E R-10T R-20E R-24E R-24T R-20T
Systemsensor advanced ideas.
Part No. EOLR-1 PR-3 PR-1 PR-2 R-10E R-10T R-20E R-24E R-24T R-20T
Description Multi-Voltage Conventional Relays
File Size 209.17K  /  2 Page
Part No. 12ET 8ET 20ET 15ET
Description HALBLEITERSICHERUNG HRC 660V 12A
FUSE 8A HIGH SPEED HRC
HALBLEITERSICHERUNG HRC 660V 20A
FUSE 15A HIGH SPEED HRC