  PIC16C63T-20I SO Datasheet PDF File
Central Semiconductor Corp.
Description ISOLATED TAB TRIAC 6.0AMP, 200 THRU 800 VOLTS
Leaded Thyristor TRIAC
File Size 105.87K  /  2 Page
View it Online
Download Datasheet
HUA FENG CIRCUIT
Central Semiconductor, Corp.
Description ISOLATED RAB TRIAC 16 AMP 600 V, 16 A, 4 QUADRANT LOGIC LEVEL TRIAC, TO-220AB
ISOLATED RAB TRIAC 16 AMP 400 V, 16 A, 4 QUADRANT LOGIC LEVEL TRIAC, TO-220AB
ISOLATED RAB TRIAC 16 AMP 200 V, 16 A, 4 QUADRANT LOGIC LEVEL TRIAC, TO-220AB
ISOLATED RAB TRIAC 16 AMP 800 V, 16 A, 4 QUADRANT LOGIC LEVEL TRIAC, TO-220AB