  BYP35A05 Datasheet PDF File
For BYP35A05 Found Datasheets File :: 4+       Page :: | <1> |
    SEMIKRON[Semikron International]
Part No. BYP35A6 BYP35A05 BYP35A1 BYP35A2 BYP35A3 BYP35A4 BYP35A5
Description Silicon Press-Fit-Diodes 35 A, 300 V, SILICON, RECTIFIER DIODE
Silicon Press-Fit-Diodes 35 A, 400 V, SILICON, RECTIFIER DIODE
Silicon Press-Fit-Diodes 35 A, 100 V, SILICON, RECTIFIER DIODE
Silicon Press-Fit-Diodes 35 A, 50 V, SILICON, RECTIFIER DIODE
Silicon Press-Fit-Diodes 35 A, 200 V, SILICON, RECTIFIER DIODE
File Size 294.63K  /  2 Page
View it Online
Download Datasheet
HUA FENG CIRCUIT
    BYP35A0507 BYP35A05 BYP35A1 BYP35A2 BYP35A3 BYP35A4 BYP35A6
Diotec Semiconductor
Part No. BYP35A0507 BYP35A05 BYP35A1 BYP35A2 BYP35A3 BYP35A4 BYP35A6
Description Silicon-Press-Fit-Diodes - High Temperature Diodes
File Size 67.88K  /  2 Page
View it Online
Download Datasheet
    Diotec Semiconductor AG
SEMIKRON
DIOTEC[Diotec Semiconductor]
Diotec Elektronische
Description CAT5E 350MHZ PATCH CORD, 10FT YELLW, SNAGLESS BOOT 35 A, 400 V, SILICON, RECTIFIER DIODE
CAT5E 350MHZ PATCH CORD, 10FT RED, SNAGLESS BOOT 35 A, 50 V, SILICON, RECTIFIER DIODE
CAT5E 350MHZ PATCH CORD, 1 FT YELLW, SNAGLESS BOOT 35 A, 200 V, SILICON, RECTIFIER DIODE
CAT5E 350MHZ PATCH CORD, 3 FT YELLW, SNAGLESS BOOT 35 A, 300 V, SILICON, RECTIFIER DIODE
Silicon Press-Fit-Diodes
Semikron International
Description 35 A, 300 V, SILICON, RECTIFIER DIODE METAL PACKAGE-1
35 A, 50 V, SILICON, RECTIFIER DIODE METAL PACKAGE-1
35 A, 100 V, SILICON, RECTIFIER DIODE METAL PACKAGE-1
35 A, 600 V, SILICON, RECTIFIER DIODE METAL PACKAGE-1
35 A, 200 V, SILICON, RECTIFIER DIODE METAL PACKAGE-1
35 A, 400 V, SILICON, RECTIFIER DIODE METAL PACKAGE-1