  CF551M87 Datasheet PDF File
For CF551M87 Found Datasheets File :: 1+       Page :: | <1> |
http://
Vishay Siliconix
Vishay Intertechnology,Inc.
Vishay Intertechnology, Inc.
KEMET Corporation
飞思卡尔半导体(中国)有限公司
Description HEADLIGHT 3 LED W/3AAA
SWITCH LEAF LEVER W/ROLLER
SWITCH ROLLER
Silver Mica Capacitor; Capacitance:3000pF; Capacitance Tolerance: /- 5%; Series:CD30; Voltage Rating:500VDC; Capacitor Dielectric Material:Mica; Termination:Radial Leaded; Lead Pitch:11.1mm; Leaded Process Compatible:No RoHS Compliant: No
FINISHED GOODS
16B, FLASH, CANS,2XAT
Aluminum Electrolytic Radial Lead 5mm Length Wide Temp Range Capacitor; Capacitance: 10uF; Voltage: 50V; Case Size: 6.3x5 mm; Packaging: Bulk
Polyester Film Capacitor (AC Suppression); Capacitance:0.12uF; Capacitance Tolerance: /- 5 %; Working Voltage, DC:100V; Terminal Type:Radial Leaded; Series:BF; Leaded Process Compatible:No; Dielectric Material:Metalized Polyester
DIODE ZENER SINGLE 300mW 13Vz 5mA-Izt 0.0642 0.1uA-Ir 8 SOT-23 3K/REEL
Silver Mica Capacitor; Capacitance:4300pF; Capacitance Tolerance: /- 5%; Series:CD19; Voltage Rating:500VDC; Capacitor Dielectric Material:Mica; Termination:Radial Leaded; Lead Pitch:8.7mm; Leaded Process Compatible:No RoHS Compliant: No
DIODE ZENER DUAL ISOLATED 200mW 11Vz 5.45mA-Izt 0.05 0.1uA-Ir 8 SOT-363 3K/REEL
MB 8C 8#12 PIN RECP
Silver Mica Capacitor; Capacitance:750pF; Capacitance Tolerance: 5%; Series:CD19; Voltage Rating:500VDC; Capacitor Dielectric Material:Mica; Termination:Radial Leaded; Lead Pitch:8.7mm; Leaded Process Compatible:No RoHS Compliant: No
DIODE ZENER SINGLE 250mW 24Vz 5mA-Izt 0.05 0.1uA-Ir 16.8 DFN1006-2 3K/REEL
CB 3C 3#8 PIN RECP BOX
Silver Mica Capacitor; Capacitance:4700pF; Capacitance Tolerance: /- 1%; Series:CD19; Voltage Rating:500VDC; Capacitor Dielectric Material:Mica; Termination:Radial Leaded; Lead Pitch:8.7mm; Leaded Process Compatible:Yes RoHS Compliant: Yes
Silver Mica Capacitor; Capacitance:500pF; Capacitance Tolerance: /- 2%; Series:CD19; Voltage Rating:500VDC; Capacitor Dielectric Material:Mica; Termination:Radial Leaded; Lead Pitch:8.7mm; Leaded Process Compatible:No RoHS Compliant: No
HOA Series Connectorized Transmissive Optoschmitt Sensor, Transistor Output, Plastic Package
Electrical Outlet Connector; Contact Rating:20A at 125VAC; Current Rating:20A; Color:Orange RoHS Compliant: Yes
DC/DC TH 3W 5V-5V DIP24 RoHS Compliant: Yes
Aluminum Electrolytic Capacitor; Capacitor Type:Computer Grade; Voltage Rating:15VDC; Capacitor Dielectric Material:Aluminum Electrolytic; Operating Temperature Range:-55 C to 105 C; Capacitance:8200uF RoHS Compliant: No
BOX ABS FR GREY 6.5X2.8X1.0,1
BOX ABS FR GREY 3.3X2.2X1.4,1
ER 24 D/C PLAS 金属膜电阻,工业%容
LED Lamp; Color:Yellow; Luminous Intensity (MSCP):8; Forward Current:10mA; Forward Voltage:5V; LED Color:Yellow; Leaded Process Compatible:No; Peak Reflow Compatible (260 C):No 金属膜电阻,工业%容
PTC Thermistor C 884-A 120-A 70 5X2,5 RoHS Compliant: Yes 金属膜电阻,工业%容
IGBT; Continuous Collector Current, Ic:150A; Collector Emitter Saturation Voltage, Vce(sat):3V; Power Dissipation, Pd:600W; Collector Current:150A; Collector Emitter Voltage, Vceo:600V; Package/Case:Module RoHS Compliant: Yes 金属膜电阻,工业%容
Metal Film Resistors, Industrial, 1% Tolerance 金属膜电阻,工业%容
AUTO D/TRANSD 3 @ 20V DC 80DB 金属膜电阻,工业%容
DIODE ZENER SINGLE 150mW 22Vz 5mA-Izt 0.05 0.1uA-Ir 15.4 SOD-523 3K/REEL 金属膜电阻,工业%容
DIODE ZENER SINGLE 300mW 11Vz 5mA-Izt 0.0545 0.1uA-Ir 8 SOT-23 3K/REEL 金属膜电阻,工业%容
DIODE ZENER TRIPLE ISOLATED 200mW 11Vz 5mA-Izt 0.0545 0.1uA-Ir 8 SOT-363 3K/REEL 金属膜电阻,工业%容
CAP ELECT 47UF 50V TG SMD 金属膜电阻,工业%容
CONNECTOR ACCESSORY 连接器附
DIODE ZENER SINGLE 150mW 13Vz 5mA-Izt 0.0642 0.1uA-Ir 8 SOT-523 3K/REEL 金属膜电阻,工业%容
CABLE ASSEMBLY; 2.4mm MALE TO 2.9mm MALE; 50 OHM, RG405/U (.085" BARE COPPER); 48" CABLE LENGTH 金属膜电阻,工业%容
DIODE ZENER TRIPLE ISOLATED 200mW 30Vz 4.2mA-Izt 0.05 0.1uA-Ir 23 SOT-363 3K/REEL 金属膜电阻,工业%容
CAP POLYFILM BOX .15UF 100V 5% 金属膜电阻,工业%容