  GLA22110 Datasheet PDF File
For GLA22110 Found Datasheets File :: 2+       Page :: | <1> |
    SPRAGUE-GOODMAN ELECTRONICS INC
Part No. GLA22110 GLA22010 GLA15110
Description 1 ELEMENT, 220 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
1 ELEMENT, 22 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
1 ELEMENT, 150 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD