  RFD15P05 Datasheet PDF File
For RFD15P05 Found Datasheets File :: 3+       Page :: | <1> |
    RFD15P05SM RFP15P05
Fairchild Semiconductor
Part No. RFD15P05SM RFP15P05
Description 15A, 50V, 0.150 Ohm, P-Channel Power MOSFETs
File Size 395.57K  /  8 Page
View it Online
Download Datasheet
HUA FENG CIRCUIT
    Fairchild Semiconductor, Corp.
Part No. RFD15P05SM9A
Description TRANSISTOR | MOSFET | P-CHANNEL | 50V V(BR)DSS | 15A I(D) | TO-252AA 晶体管| MOSFET的| P通道| 50V五(巴西)直| 15A条(丁)|52AA
File Size 222.83K  /  7 Page
View it Online
Download Datasheet
    RFD15P05 RFD15P05SM RFP15P05 FN2387
INTERSIL[Intersil Corporation]
Part No. RFD15P05 RFD15P05SM RFP15P05 FN2387
15A, 50V, 0.150 Ohm, P-Channel Power MOSFETs