    VS-10ETF02S-M3 VS-10ETF02STRL-M3
Vishay Siliconix
Part No. VS-10ETF02S-M3 VS-10ETF02STRL-M3
Description    Surface Mount Fast Soft Recovery Rectifier Diode, 10 A
File Size 235.99K  /  8 Page
View it Online
Download Datasheet
International Rectifier
Description 200V Fast Recovery Diode in a TO-220 FullPak package
400V Fast Recovery Diode in a TO-220 FullPak package
600V Fast Recovery Diode in a TO-220 FullPak package