  15KPA22A Datasheet PDF File
For 15KPA22A Found Datasheets File :: 7+       Page :: | <1> |
    New Jersey Semiconductor
Description Diode TVS Single Uni-Dir 200V 15KW 2-Pin Case P600 T/R
Diode TVS Single Uni-Dir 240V 15KW 2-Pin Case P600 Tape and Ammo
Diode TVS Single Bi-Dir 24V 15KW 2-Pin Case P600 T/R
Diode TVS Single Uni-Dir 22V 15KW 2-Pin Case P600 Tape and Ammo
Diode TVS Single Uni-Dir 26V 15KW 2-Pin Case P600 T/R
Diode TVS Single Bi-Dir 26V 15KW 2-Pin Case P600 T/R
Diode TVS Single Uni-Dir 24V 15KW 2-Pin Case P600 T/R
Diode TVS Single Uni-Dir 28V 15KW 2-Pin Case P600 T/R
Diode TVS Single Bi-Dir 18V 15KW 2-Pin Case P600 Tape and Ammo
Diode TVS Single Bi-Dir 18V 15KW 2-Pin Case P600 T/R
Diode TVS Single Uni-Dir 18V 15KW 2-Pin Case P600 Tape and Ammo
Diode TVS Single Uni-Dir 18V 15KW 2-Pin Case P600 T/R
Diode TVS Single Uni-Dir 17V 15KW 2-Pin Case P600 T/R
Diode TVS Single Uni-Dir 17V 15KW 2-Pin Case P600 Tape and Ammo