  1SMB51CA Datasheet PDF File
For 1SMB51CA Found Datasheets File :: 4+       Page :: | <1> |
Central Semiconductor Corp
http://
Central Semiconductor C...
File Size 782.92K  /  3 Page
View it Online
Download Datasheet
HUA FENG CIRCUIT
CENTRAL[Central Semiconductor Corp]
BI-DIRECTIONAL GLASS PASSIVATED JUNCTION TRANSIENT VOLTAGE SUPPRESSOR 600 WATTS, 5.0 THRU 170 VOLTS
File Size 71.92K  /  2 Page
View it Online
Download Datasheet
http://
ONSEMI[ON Semiconductor]
Description    Watt Peak Power Zener Transient Voltage Suppressors
Plastic Surface Mount Zener Overvoltage Transienc Suppressor(塑料表贴封装,峰值功00W,变位电压51V,齐纳瞬变电压抑制
Plastic Surface Mount Zener Overvoltage Transienc Suppressor(塑料表贴封装,峰值功00W,变位电压28V,齐纳瞬变电压抑制 600 W, BIDIRECTIONAL, SILICON, TVS DIODE, DO-214AA