  30KPA84C Datasheet PDF File
For 30KPA84C Found Datasheets File :: 12+       Page :: | <1> | 2 |
    StarHope
Description GLASS PASSIVATED JUNCTION TRANSIENT VOLTAGE SUPPRESSOR STAND-OFF VOLTAGE-28 TO 288 Volts
File Size 713.33K  /  3 Page
View it Online
Download Datasheet
HUA FENG CIRCUIT
    Ruilongyuan Electronics Co.,Ltd
Ruilongyuan Electronics...
Description Transient Voltage Suppressors
   Transient Voltage Suppressors
File Size 711.67K  /  7 Page
View it Online
Download Datasheet
    New Jersey Semiconductor
Description Diode TVS Single Uni-Dir 54V 30KW 2-Pin Case P600 T/R
Diode TVS Single Uni-Dir 84V 30KW 2-Pin Case P600 T/R
Diode TVS Single Bi-Dir 84V 30KW 2-Pin Case P600 T/R
Diode TVS Single Bi-Dir 132V 30KW 2-Pin Case P600 T/R
Diode TVS Single Uni-Dir 43V 30KW 2-Pin Case P600 T/R
Diode TVS Single Uni-Dir 30V 30KW 2-Pin Case P600 T/R
Diode TVS Single Uni-Dir 320V 30KW 2-Pin
Diode TVS Single Uni-Dir 400V 30KW 2-Pin Case P-600
Diode TVS Single Bi-Dir 30V 30KW 2-Pin Case P600 T/R
Diode TVS Single Bi-Dir 42V 30KW 2-Pin Case P600 T/R
Diode TVS Single Uni-Dir 51V 30KW 2-Pin Case P600 T/R
Diode TVS Single Bi-Dir 51V 30KW 2-Pin Case P600 T/R
Diode TVS Single Uni-Dir 58V 30KW 2-Pin Case P600 T/R
Diode TVS Single Bi-Dir 60V 30KW 2-Pin Case P600 T/R
Diode TVS Single Uni-Dir 60V 30KW 2-Pin Case P600 T/R
Diode TVS Single Uni-Dir 288V 30KW 2-Pin Case P600 T/R
Diode TVS Single Uni-Dir 144V 30KW 2-Pin Case P600 T/R
Diode TVS Single Bi-Dir 72V 30KW 2-Pin Case P600 T/R
Diode TVS Single Bi-Dir 198V 30KW 2-Pin Case P600 T/R
Diode TVS Single Uni-Dir 72V 30KW 2-Pin Case P600 T/R
Diode TVS Single Uni-Dir 71V 30KW 2-Pin Case P600 T/R
Diode TVS Single Bi-Dir 66V 30KW 2-Pin Case P600 T/R
Diode TVS Single Uni-Dir 66V 30KW 2-Pin Case P600 T/R
Diode TVS Single Uni-Dir 108V 30KW 2-Pin Case P600 T/R
Diode TVS Single Bi-Dir 108V 30KW 2-Pin Case P600 T/R
Diode TVS Single Uni-Dir 102V 30KW 2-Pin Case P600 T/R
Diode TVS Single Bi-Dir 102V 30KW 2-Pin Case P600 T/R
Diode TVS Single Uni-Dir 132V 30KW 2-Pin Case P600 T/R
Diode TVS Single Uni-Dir 78V 30KW 2-Pin Case P600 T/R
Diode TVS Single Bi-Dir 78V 30KW 2-Pin Case P600 T/R
Diode TVS Single Uni-Dir 198V 30KW 2-Pin Case P600 T/R
Diode TVS Single Bi-Dir 64V 30KW 2-Pin Case P600 T/R