  DD60KB80-160 Datasheet PDF File
    SANREX[SanRex Corporation]
Part No. DD60KB160 DD60KB80-160 DD60KB80 DD60KB
Description DIODE MODULES
From old datasheet system
File Size 86.96K  /  2 Page
View it Online
Download Datasheet
HUA FENG CIRCUIT
Linear Technology, Corp.
TE Connectivity, Ltd.
Cooper Bussmann, Inc.
Description Fuse 保险
File Size 47.78K  /  2 Page
View it Online
Download Datasheet
    Vishay Beyschlag
GENERAL SEMICONDUCTOR INC
Description 160 V, 1 W, SILICON, UNIDIRECTIONAL VOLTAGE REGULATOR DIODE, DO-213AB
110 V, 1 W, SILICON, UNIDIRECTIONAL VOLTAGE REGULATOR DIODE, DO-213AB
100 V, 1 W, SILICON, UNIDIRECTIONAL VOLTAGE REGULATOR DIODE, DO-213AB
120 V, 1 W, SILICON, UNIDIRECTIONAL VOLTAGE REGULATOR DIODE, DO-213AB
170 V, 1 W, SILICON, UNIDIRECTIONAL VOLTAGE REGULATOR DIODE, DO-213AB