  FFM1800W Datasheet PDF File
For FFM1800W Found Datasheets File :: 1+       Page :: | <1> |
    FFM1200W FFM1800W FFM1600W FFM1500W FFM1400W FFM1000W FFM1500W-W
RECTRON LTD
Rectron Semiconductor
Part No. FFM1200W FFM1800W FFM1600W FFM1500W FFM1400W FFM1000W FFM1500W-W
Description 0.5 A, 1800 V, SILICON, SIGNAL DIODE
0.5 A, 1500 V, SILICON, SIGNAL DIODE