  FQA65N20 Datasheet PDF File
For FQA65N20 Found Datasheets File :: 2+       Page :: | <1> |
    FQA65N20
FAIRCHILD[Fairchild Semiconductor]
Part No. FQA65N20
Description 200V N-Channel MOSFET
File Size 621.78K  /  8 Page
View it Online
Download Datasheet
HUA FENG CIRCUIT
    Fairchild Semiconductor, Corp.
Part No. FQA65N20NL
Description 200V N-Channel QFET 65 A, 200 V, 0.032 ohm, N-CHANNEL, Si, POWER, MOSFET