  PSD16218 Datasheet PDF File
For PSD16218 Found Datasheets File :: 1+       Page :: | <1> |
    POWERSEM
Part No. PSD16208 PSD16214 PSD16216 PSD16218
Description 800 V three phase rectifier bridge
1400 V three phase rectifier bridge
1600 V three phase rectifier bridge
1800 V three phase rectifier bridge