  Q4010F51 Datasheet PDF File
For Q4010F51 Found Datasheets File :: 2+       Page :: | <1> |
    Teccor Electronics, Inc.
Description 200 V, 6 A sensitive triac
200 V, 16 A alternistor triac
800 V, 6 A triac
200 V, 8 A alternistor triac
400 V, 25 A triac
400 V, 10 A triac
Thyristor Product Catalog
Cross Reference Data to Teccor Part Numbers (See datasheet appendix)
600 V, 10 A triac
200 V, 10 A alternistor triac
800 V, 4 A triac
400 V, 16 A alternistor triac
File Size 2,690.73K  /  224 Page
View it Online
Download Datasheet
HUA FENG CIRCUIT
    Littelfuse, Inc.
LITTELFUSE[Littelfuse]
Description    Triacs (0.8 A to 35 A)
Triacs (0.8 A to 35 A) 双向0.8 A5甲)
Triacs (0.8 A to 35 A) 双向.8 A5甲)
Triacs (0.8 A to 35 A) 双向.8 A35甲)
TV 6C 6#22D PIN WALL RECP
TRIACS (0.8A TO 35A)